Top
Центр Фудiма
Фудім Григорій Львович

Фудім Григорій Львович

Фудім Григорій Львович - найвідоміший народний цілитель і екстрасенс в Україні. Григорій Львович за 30 років своєї практиці допоміг тисячам пацієнтам. 

Веде прийом пацієнтів:

Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя

Коротка інформація про Григорія Львовича:

 • творець безлічі запатентованих приладів і методів допомоги поцієнтам
 • потомствений цілитель у 14 поколінні
 • автор 19 книг загальним тиражем 50000 примірників
 • засновник і головний лектор першої в Україні "Школи екстрасенсів"
 • президент асоціації валеології та етнографії

Дипломы, сертификаты, награды:

 

Григорій Львович дуже різнобічна людина і в, прямому сенсі цього слова, незвичайна особистість. Бог дав йому стільки умінь і знань, що з лишком вистачило б на кілька людей. Він не тільки отримав від Бога унікальний дар зцілювати людей, а й його життя повне загадкових подій і фатальних збігів.

Біографія Фудіма Григорія Львовича

Починаючи з дитячого віку, доля немов посилала йому випробування, які він зумів подолати з користю для себе. Хлопчику, в ранньому віці прикоснувшемуся до таїнств зцілення, і в голову не приходило, що в проробляємо процедурах мало логіки і медичного фундаменту, адже головне, що побачені і почуті секрети його бабусі працювали і рятували людям життя. Так було врятовано життя і самого Григорія Львовича.

У три роки медичні працівники діагностували у Григорія рак горла і суворо заборонили йому це місце гріти. Але бабуся допомогла, пухлину підігрітим ножем і ще чимось, секрет своєї допомоги вона так і не розкрила. Тоді ж вона і передбачила, що є на онука печатка унікальності. Пізніше Григорій знову захворів, на цей раз вже на туберкульоз. Всі знають, скільки життів в той час забирала ця хвороба. Але Гриша знову вижив завдяки бабусиним сумішам. Бабуся не була цілителькою, просто збирала і записувала різні почуті народні рецепти. Зате в роду Фудіма цілителів було аж 14 поколінь, наприклад, його прабаба, була шанованою знахаркою.

У 12-років Григорію довелося відплатити бабусі добром за добро. Бабуся злягла паралізована і тепер уже їй потрібна була допомога. Саме тоді Григорій навчився робити масаж. Він масажував бабусю, а вона його вчила, що робити масаж - це як «домовлятися» з тілом, потрібно прикласти вухо до тіла і послухати роботу серця, потік крові, вдих і видих легких.

Дуже рано Григорій почав переймати у бабусі її вміння і рано відчув відповідальність за себе, як за людину. Ще в дитинстві Гриша зайнявся гіпнозом та історією. З віком захопився політикою. Був керівником Народного Руху на Нікопольщині, в сутичці з опонентами був побитий і втратив зір. Початком своєї целительской діяльності Григорій Львович вважає 1983 рік. Він тоді допоміг керівнику дискотеки Палацу студентів, просто «розвів» йому високий тиск руками. Провів руками зверху вниз і тиск нормалізувався.

Після ще були подібні випадки, коли допомагав однокласникам по школі, вчительці. Але все це було епізодично. Вже в студентські роки Григорій знав секрети допомоги травами, гадав на картах, передбачав долю, викликав духів. Пізніше вивчив карти Таро, цілий арсенал змов і наклепів. Чи не присвяченим важко повірити, але існує 150 методів викочування яйцем і 50 способів виливання воском. Працювати народним цілителем Григорій Львович почав з 1991 року

Запис на прийом

Замовити дзвінок

Учень Вольфа Мессінга

Неможливо забути важливий момент життя Фудім, коли великий Мессінг назвав його своїм учнем. Вони спілкувалися, коли метр приїжджав до Києва з виступами. З тих пір Фудім користується декількома методами гіпнозу Вольфа Мессінга і зберігає в пам'яті слова, сказані йому однією з найзагадковіших особистостей минулого століття.

Більше 100 000 пацієнтів за 30 років

Сьогодні Григорій Львович Фудім іменитий народний цілитель України, що зробив за час практики допомогу 100 000 пацієнтів в Центрі Фудіма, та який передав свої вміння і знання 3 000 учням.

Видавнича діяльність

Григорій Львович - президент асоціації валеології та етнографії (нова наука, що вивчає національні системи оздоровлення), академік МАБЕТ (Міжнародна Академія біоенерготехнологій), магістр ордена магів України «Зірка волхвів» (орден зафіксований в Копенгагені), доктор філософських наук, історик, психотерапевт.

Григорій Львович пише глибокі і витончені вірші, автор книг з оздоровлення, духовного розвитку та езотеричних знань. Уже видано 19 книг загальним тиражем 50 000 примірників.

На сьогодні, коли в центрах нетрадиційної медицини все частіше застосовується літотерапія (терапія за допомогою спеціальних каменів привезених з Тибету, Індії, Венесуели) дуже актуальна його книга «Союз каменю і людини», де наводяться докази впливу певних каменів на організм людини.

Книга Фудим Г. Л. «Погляд» сповнена філософських висновків, які допомагають розібратися в собі, знайти гармонію з навколишнім світом і отримати відповідь на тривожні більшість з нас питання.

Цитати з книг

«… умение быть собой – это умение определять то, что тебе предназначено, и вести его».

«Если ты считаешь себя центром мира, то и проси у центра, у самого себя». Тут речь идет об эгоизме, если человек ставит себя превыше всех, то, что он может просить для себя у Бога.

«…если, с одной стороны делать зло, а с другой стороны, сеять добро, это не будет благо, это будет попытка откупиться».

З книги «Погляд» можна дізнатися приголомшливу інформацію про магію. З точки зору Григорія Львовича майже все, чим займаються так звані сучасні маги - це здебільшого окремі обряди з різних езотеричних знань. Справжня магія - дуже складний і тривалий процес, що враховує фази місяця, астрологію, час і дату, ім'я людини, стать та інше ... Головна мета магії домогтися бажаного зміни, при цьому, не порушивши загального рівновазі в світобудові. Невміла магія тягне за собою хвороби і смерть, як мага, так і того, кого чиниться ритуал.

Відео нашего центру

 

Більше відео

Людина з незвичайними здібностями

Від цілого ряду маловідомих цілителів Фудим відрізняють глибокі знання в абсолютно різних сферах, раціональний підхід до роботи, вміння бачити світ із зовсім несподіваного боку, вміння пояснити закони життєдіяльності людського організму і людської психології.

Григорій Львович Не бере завжди і за все, він не обіцяє людині виконання всіх бажань і золоті гори, а просто відкриває пацієнту закони всесвіту, пояснюючи як йому знайти своє місце в світі і почати жити в гармонії з навколишнім і природою.

Створення методик та наукова діяльність

Є безліч підтверджень його надзвичайних здібностей з позиції науки і техніки. Григорій Львович - автор безлічі публікацій в наукових та популярних виданнях, запатентованих приладів і методик допомоги пацієнтам.

Неодноразово протягом життя брав участь в наукових експериментах. Зокрема працював на базі лабораторії Гринчука Ю. Н. Інституту біохімії (тема - вплив на життєдіяльність бактерій і т.д.); лабораторії Горчаковой Л. А. Інституту радіології (вплив на хвороботворні мікроорганізми, і т.д.); в Інституті екології людини (Курик М. В.) (вивчення і переписування програми води); лабораторії води Інституту теоретичної фізики (дослідження впливу приладів, створених на основі принципів сакральної геометрії, на інформаційні властивості води; перевірка якості «Гармонізатор» і «Резонатора»).

Григорій Львович з успіхом проводив спеціалізовані тренінги для працівників МНС РФ на базі Інституту трансперсональної психології.

Робота психологом

Досвід роботи психологом у Фудим великий. Вже в 1982 році він брав участь у всесоюзному семінарі соціальних психологів і соціологів в Севастополі, а з 1995 по 1998 рр. брав участь в наукових конференціях з проблем психології в Москві і Києві. З 1983 по 1981 р. працював в інтернаті для дітей із затримкою психічного розвитку в місті Нікополі. 1993 - 1996 - він зав. відділом психології в інституті Соціоніки. З 1999 р - керівник консультативно-діагностичного центру при фірмі «Мандрагора» в Києві.

Відношення до роботи

Доброго цілителя завжди відрізняє висока планка в ставленні до своєї роботи. Багато хто просто користуються тим, що дала їм природа, а Григорій Львович постійно йде далі, експериментує, домагається нових цілей методами проб і помилок.

Ось, на його думку, якими навичками повинна володіти хороший народний цілитель: прекрасно знати костоправство і масаж, літотерапію, фітотерапію, народну магію і її методи - змови, вироки, методи зняття порчі, біоенергетику, релігії народів світу, вміти коригувати зв'язку живого світу і мертвого.

Учнівство у владики Антонія митрополита Миколаївського

Фудим вважає, що для цілителя дуже важлива віра в Бога і знання про його існування. Григорій Львович протягом 10 років був учнем владики Антонія митрополита Миколаївського, навчався обрядам екзорцизму і має офіційний дозвіл від Української Православної Церкви на проведення обрядів вигнання диявола. За роки своєї роботи Фудим Г.Л. нагороджений вищим духовенством церкви почесними грамотами та орденами: вища почесна нагорода від представника Святішого Патріарха УПЦ КП протоієрея Павла Основенко, орден Святого Рівноапостольського князя Володимира Великого 1 ступеня (2008), грамота і орден Святого Різдва Христового (2008), золотий хрест Георгія Побідоносця (2008 ), орден імені Івана Сірка 1 ступеня (2010) і ін.

Пряма мова Григорія Львовича: “Когда человек мирится с собой, он достигает всего, когда человек бьется головой о стену, разрушается стена дома и на него падает крыша. Человек достигает желаемого, только тогда, когда к этому готов”.

Заряд позитиву в віршах народного цілителя:

Доброе утро доброму дню,

Доброе утро лучу и коню,

Доброе утро шагами пройду…

Доброе утро белкам на ели,

Доброе утро любимой в постели,

Доброе утро солнцу, луне…

И пусть немножко достанется мне.  

  Фудім Григорій ЛьвовичФудім Григорій ЛьвовичФудім Григорій ЛьвовичФудім Григорій ЛьвовичФудім Григорій Львович

Відгуки на папері

 • Анна, Киев
  Анна, Киев
 • Игорь
  Игорь
 • Ольга
  Ольга
 • Бондаренко Елена Павловна
  Бондаренко Елена Павловна
 • Белецкая Ирина Платоновна
  Белецкая Ирина Платоновна
 • Татьяна Вкиторовна
  Татьяна Вкиторовна
 • Инга
  Инга
 • Инга
  Инга
 • Сикорская Анна
  Сикорская Анна
 • Козырева Алена
  Козырева Алена
 • Винниченко Елена
  Винниченко Елена
 • Александр
  Александр
Дивитися всі відгуки

Електронні відгуки

 • 18.09.2016
  Наталья
  Хочу сказать "спасибо" Григорию Львовичу. 11 лет не решалась жизненная проблема, к тому же долго не могла продать квартиру, одиночество и всё что с этим связано, да и ситуация в стране с рухнувшими банками и потерянными деньгами ничего хорошего не добавляла. Сначала просто пришла к Григорию Львовичу с последней надеждой на исправление хоть чего-нибудь из перечисленного. В итоге со скрипо...
 • 04.08.2016
  Галина
  Огромное спасибо целителю за помощь, оказанную моему супругу еще в 1996 г. Операция по удалению кисты в голове за 20 лет так и не понадобилась. Уже вырастили двух сыновей и вспоминаем Вам с благодарностью. Низкий Вам поклон, Григорий Львович....
 • 12.06.2016
  Евгений
  Только позитивные впечатления от Григория Львовича!!! СПАСИБО ВАМ!!!...
 • 12.12.2015
  Вікторія (Copy)
  Дякую за допомогу!...
 • 12.12.2015
  Василий Дмитриев (Copy)
  Я Благодарю Григория Львовича за ту помощь,которую я получаю на протяжении 5ти лет. Конечно,как и большинство из нас обращаюсь за помощью в сложных ситуациях,но благодарность к Григорию Львовичу всегда ношу в сердце....все близкие мне люди,которые имели проблемы(ушел муж, финансовый застой, не могу выйти замуж) - в быту,со здоровьем, с карьерой. получали от меня совет - обратится к этому Человеку....
Читати більше...
Записатися на прийом

Ми в соцмережах: