Top
Центр Фудiма

Зняття порчі і пристріту

Екстрасенс і народний цілитель України Фудім Григорій Львович знімає порчу та вроки, навчає як самостійно діагностувати у себе порчу і зняти її, а також як захиститися від негативного впливу оточуючих.

зняти порчу київ, зняти порчу яйцем

Прийом відвідувачів:

Київ, Дніпро, Запоріжжя.

Григорій Львович знімає порчу за допомогою таких методик:

 • викочування яйцем;
 • робота зі свічками та воском;
 • використання солі;
 • застосування молитов і змов, біоенергетики;
 • родові обряди та методи козаків-характерників;
 • захисних амулетів.

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Якщо у вас є сумніви і питання щодо діяльності Фудіма Григорія Львовича, ми сподіваємося, що вони розвіються після прочитання відгуків наших пацієнтів і відвідувачів. Також рекомендуємо ознайомитися з біографією, сертифікатами та нагородами народного цілителя і екстрасенса.

Коротка інформація про екстрасенса і цілителя:

 • за 30 років практики допоміг тисячам пациєнтам;
 • екстрасенс і цілитель в 14 поколінні;
 • доктор філософських наук, історик, психотерапевт;
 • автор 19 книг загальним тиражем 50 000 примірників;
 • засновник Школи екстрасенсів, більше 3000 учнів по всьому світу.

Телефонуйте до нашого адміністратора або записуйтеся на прийом прямо на сайті - народний цілитель і екстрасенс допоможе і Вам!

Як позбутися порчі

Будь ласка, прочитайте більш детальну інформацію про те, що таке порча і вроки на думку Фудіма Григорія Львовича, а також про методи їх зняття і захисту.

Часті випадки, коли на прийомі у екстрасенсів люди чують та лякаються слів "на вас порча", і вони, звичайно, погоджуються на її зняття. Багато хто не здогадується, що насправді на них немає порчі від сторонньої людини і вони самі винні в своїх проблемах.

Що ж таке порча і пристріт і так вони часто зустрічається?

Григорій Львович називає порчею негативну енергію, яка спрямована на людину іншою людиною або нею самою.

Існує близько 500 різновидів порчі.

Часто зустрічаються:

 • вербальна (словом);
 • симпатична (на відстані по фото або за допомогою предмета);
 • контагіозна (при безпосередньому контакті).

Можна навести такі приклади. Часто зустрічається порча на дитину, коли близький родич, наприклад, бабуся, каже майбутній матері, що їй ще рано мати дітей, радить їй зробити аборт і так далі. Порчу на дитину можна розділити на два підвиди: допологова і внутрішньоутробна порча. Можна зробити порчу на сім'ю, на бізнес, на житло.

Варто згадати і про вроки (пристріт). Вроки - це навмисний або ненавмисний вплив через думки, який викликає зміни в біополі людини.

Часто людина наводить пристріт сама на себе, коли прагне показати іншим як, наприклад, у нього все вдало складається в бізнесі або в особистому житті.

Відео нашого центру

 

Більше відео

Що таке самопорча?

Дуже часто винуватцем своєї порчі стає сама людина. Коли людина живе, як їй зручно, не дотримуючись Вселенських закони, вона може накликати на себе біду.

Захист від порчі. Щоб захиститися від самопорчі достатньо припинити злитися і лихословити; "пиляти" самого себе; сперечатися, лаятися і нав'язувати свою думку оточуючим; не зважати на правила культури поведінки в суспільстві. Якщо ж людина буде продовжувати жити в розріз з громадськими та Вселенськими нормами, то вона буде продовжувати забруднювати свою ауру негативом та вбирати його в себе. А це в решті решт може позначитися як на фізичному, так і на духовному здоров'ї.

Методи зняття самопорчі. Григорій Львович радить запалити свічку і 40 разів прочитати на неї молитву "Отче наш", перехрестивши себе.

Ще один спосіб - очищення за допомогою води. Для цього береться повний стакан води і ставиться біля ніг сидячого. Так потрібно посидіти 15-20 хвилин, за цей час вода вбере в себе весь негатив.

Ознаки порчі. Як самостійно її виявити?

Якщо у людини постійно поганий настрій, депресія, підвищена дратівливість і гнівливість, невпевненість в собі, різні фобії, неприйняття себе або інших, то можна припустити, що на неї наклали порчу.

Для визначення псування існує маса способів.

Григорій Львович, будучи людиною з незвичайними здібностями, проводить рукою над головою людини з лівого боку, якщо руку поколює, значить, є негатив та порча. У лівій частині кори головного мозку знаходиться невелике утворення, в парапсихології воно називається раппорт. Туди йдуть прив'язки від негативних вчинків і не доброзичливих людей. Обрізання всіх цих прив'язок допомагає людині знайти спокій і налагодити життя.

Порчу можна виявити і самостійно. Для цього потрібно взяти дві глибокі тарілки. В одну тарілку налити воду, а під другу покласти хрестик. З однієї тарілки в іншу переливають рівно 9 столових ложок води, потім 7 разів читають молитву «Отче наш». З першої тарілки вода виливається, а вода з другої ложками вичерпується назад в першу. Якщо кількість ложок буде більше або менше початкового обсягу, значить порча є.

Крім цього способу є ще не один варіант визначення наявності порчі. Береться 13 сірників або 13 шматочків хліба, вони кидаються в стакан з водою і необхідно промовити: "Прошу Архангела Михаила помочь мне определить и изгнать нечистую силу, козни и происки лукавого". Якщо сірники або шматочки хліба тонуть у воді - значить, псування або пристріт є. Все це є в книзі Фудіма Г. Л. «Методи роботи знахаря».

Хто не піддається порчі і врокам

Порча і вроки небезпечні не для всіх. Високодуховні, глибоко і щиро віруючі, націлені на добрі справи люди мають сильну захист від будь-яких інформаційних захворювань. Насіння думок може сидіти на одній з оболонок їх тіла, але не проникати всередину. Зате при спілкуванні з менш захищеною людиною мітка може перейти на нього.

Тому потрібно пам'ятати, що так само як наше фізичне тіло вимагає догляду і періодичного обстеження і профілактики, так і наші біополе вимагає уваги та очищення.

Методи зняття порчі Фудіма

Григорій Львович описав два найбезпечніших метода зняття порчі, якими користується він сам, допомогаючи клієнтам в Центрі Фудіма.

Перший спосіб - викочування порчі яйцем.

Григорій Львович укладає людини на кушетку, бере два яйця і дві склянки. У кожну склянку розбиває по яйцю. Першу склянку ставить біля голови, а другу - в ноги. Так людина лежить близько 30-40 хвилин. За цей час яйця вбирають в себе всю негативну енергію і з кінечного малюнку буде видно, які види порчі були в людині.

Для другого способу використовується Євангеліє, свічка і, знову, стакан з водою і яйцем. Людина укладається на кушетку. Григорій Львович відкриває 9 главу Євангелія від Луки і кладе біля її голови. Далі в районі пупка цілитель ставить запалену свічку, а в районі ніг, на 5-10 см нижче, ставить склянку з водою, куди розбиває яйце. Так пацієнт лежить близько 15-20 хвилин.

Як самому зняти порчу і позбутися від пристріту

Щоб зняти порчу: купіть ікону Казанської Божої Матері - вона традиційно вважається рятівницею Русі. Сім неділь поспіль (жінкам не можна це робити під час місячних) ставте біля ікони чотири церковних свічки. І вимовляєте один раз:

"Моли Бога, Божья Матерь, о прощении грехов души моей, грехов моей личности, грехов моего рода по материнской и отцовской линиям до седьмого колена, вольных и невольных, совершенных словом, делом и помыслами".

Потім читайте будь-які молитви Богородиці три рази.

На молодий місяць можна говорити такі слова:

"Батюшка, млад месяц, дорогой дружочек, золотой рожочек, дай тебе Господь золотые рога, мне доброго здоровья", то у вас всегда будет крепкое здоровье”.

Як самому зняти вроки

1. Умываю я, (имя), от дурного часу, от благого глазу, от чернаго глазу, от желтаго глазу, от сераго глазу, от синего глазу, от радостного, от ненавистного глазу, от мужского, от женскаго переговору, от денного, полуденного, от часного, получасного, от ходячего, от могучего, от летучего, от посланника.

Не я умываю, умывает его (или ее) Мать Пресвятая Богородица своею белою ручкою.

2. Во имя Отца и Сына, и Святого Духа. Царь земной, царь морской, царь небесный, спаси и помилуй раба, (имя), от дурного глаза и от лихого человека.

3. "Тихон Задонский, помогите и утолите боль колючую, болючю. Уговариваю суроцы подумныя, поганыя, завистныя, радостныя, женския, бабския, приговорныя".

При цьому потрібно дути і плюнути на землю.

Як уберегтися від порчі та пристріту?

Григорій Львович радить, по-перше, стежити за своєю мовою, щоб ненароком не нашкодити собі словом. По-друге, не сперечатися і не сваритися в квартирі, бо всі сказані слова залишаються в квартирі.

Від негативних слів добре захищає камінь гелеотроп. Григорій Львович називає його каменем вербальної магії. Для захисту, камінь потрібно тримати в руках або носити з собою.

Хорошим оберегом стане червона нитка на лівій руці або 7-9 витків чорної нитки на зап'ястях обох рук.

Для тих, хто працює в безпосередньому контакті з великою кількістю людей, Григорій Львович радить ставити біля себе склянку з водою. За день вода вбере в себе всю негативну енергію, тим самим захищаючи людину. В кінці робочого дня цю воду слід вилити.

Більше про способи захисту від негативу ви можете дізнатися в відео Фудіма Григорія Львовича.

Відгуки на папері

 • Анна, Киев
  Анна, Киев
 • Игорь
  Игорь
 • Ольга
  Ольга
 • Бондаренко Елена Павловна
  Бондаренко Елена Павловна
 • Белецкая Ирина Платоновна
  Белецкая Ирина Платоновна
 • Татьяна Вкиторовна
  Татьяна Вкиторовна
 • Инга
  Инга
 • Инга
  Инга
 • Сикорская Анна
  Сикорская Анна
 • Козырева Алена
  Козырева Алена
 • Винниченко Елена
  Винниченко Елена
 • Александр
  Александр
Дивитися всі відгуки

Електронні відгуки

 • 18.09.2016
  Наталья
  Хочу сказать "спасибо" Григорию Львовичу. 11 лет не решалась жизненная проблема, к тому же долго не могла продать квартиру, одиночество и всё что с этим связано, да и ситуация в стране с рухнувшими банками и потерянными деньгами ничего хорошего не добавляла. Сначала просто пришла к Григорию Львовичу с последней надеждой на исправление хоть чего-нибудь из перечисленного. В итоге со скрипо...
 • 04.08.2016
  Галина
  Огромное спасибо целителю за помощь, оказанную моему супругу еще в 1996 г. Операция по удалению кисты в голове за 20 лет так и не понадобилась. Уже вырастили двух сыновей и вспоминаем Вам с благодарностью. Низкий Вам поклон, Григорий Львович....
 • 12.06.2016
  Евгений
  Только позитивные впечатления от Григория Львовича!!! СПАСИБО ВАМ!!!...
 • 12.12.2015
  Вікторія (Copy)
  Дякую за допомогу!...
 • 12.12.2015
  Василий Дмитриев (Copy)
  Я Благодарю Григория Львовича за ту помощь,которую я получаю на протяжении 5ти лет. Конечно,как и большинство из нас обращаюсь за помощью в сложных ситуациях,но благодарность к Григорию Львовичу всегда ношу в сердце....все близкие мне люди,которые имели проблемы(ушел муж, финансовый застой, не могу выйти замуж) - в быту,со здоровьем, с карьерой. получали от меня совет - обратится к этому Человеку....
Читати більше...
Записатися на прийом

Ми в соцмережах: