Top
Центр Фудiма

Защемлення нерву

защемлення нерва лікуванняДопомога при защемленню нерву в Центрі народного цілителя України Фудіма Григорія Львовича.

Прийом відвідувачів:

Київ, Дніпро, Запоріжжя

Для зняття спазму Григорій Львович використовує щадну мануальну терапію, рефлексотерапію (акупунктура і акупрессура) і авторські методики біоенергетичного масажу (контактний та безконтактний масаж).

Методи. Цілитель дуже чуйно і обережно поводиться з тілом пацієнта. Він знає різні методики розслаблення. Тільки після досягнення повного розслаблення він починає займатися повним масажем. А використання біологічних точок на тілі, Григорій Львович знає про 32 000 таких точок, стимулює організм ті поліпшує здоров'я.

Для отримання ефекту необхідно пройти 7-10 сеансів у Григорія Львовича.

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Якщо у вас є сумніви і питання щодо діяльності Фудим Григорія Львовича, ми сподіваємося, що вони розвіються після прочитання відгуків наших пацієнтів і відвідувачів. Читайте докладніше про біографію, сертифікати і нагороди народного цілителя

Коротка інформація про екстрасенса і цілителя:

 • за 30 років практики допоміг тисячам пацієнтам;
 • екстрасенс і цілитель в 14 поколінні;
 • доктор філософських наук, історик, психотерапевт;
 • автор 19 книг загальним тиражем 50 000 примірників;
 • засновник Школи цілительства, більше 3000 учнів по всьому світу.

Телефонуйте нашому адміністратору або записуйтеся на прийом прямо на сайті - народний цілитель і екстрасенс допоможе і Вам!

Утиск нерва - надання допомоги

Будь ласка, прочитайте більш детальну інформацію про защемлення нервів, методах надання допомоги та профілактики. Про методи надання допомоги при сколіозі і інших захворювань, можете прочитати тут.

Основний симптом защемлення нерва в будь-якій частині тіла - сильний біль. Однак таке буває не завжди. Все наше тіло пронизане трьома видами нервів: чутливими, руховими і вегетативними. Біль при защемленні нерва - це ознака порушення роботи чутливого нерва. При обмеженні двох інших видів нервів картина може бути не така яскрава, а проблема виявляється, коли починається збій в роботі внутрішніх органів, німіють м'язи, до яких ці нерви підходять.

Запис на прийом

Замовити дзвінок

Причини защемлення нерва

Причин защемлення нервів безліч. Від захворювань спини (остеохондроз, сколіоз, грижа міжхребцевого диска), до пухлин і інфекційних захворювань. Багато хто знає, що одих різкий незручний рух може привести до місяця адтивної допомоги. Нерви бояться переохолодження, спина боїться підвищеного фізичного навантаження. Крім того, причиною защемлення може бути травма або стрес.

Класифікація утисків нервів

Оскільки нерви йдуть від хребта до внутрішніх органів, то, як правило, защемлення отримують назви, співвідносні з певною частиною хребта або тіла людини (обмеження плечового нерва).

Цервікалгія - це біль в шиї, цервікобрахіалгіі - біль в шиї з іррадіацією в руку. Защемлення нерва в грудному відділі називається міжреберної невралгією. Ішіалгія - це біль в районі крижів з іррадіацією в задню поверхню ноги. Люмбалгія - біль в районі попереку. Люмбоішіалгія - біль в попереку з іррадіацією в сідницю і задню поверхню ноги. Защемлення нерва у жінок, якщо це область попереку, може протікати без характерних сильних болів. Защемлення нерва у чоловіків найчастіше буває від підняття важких предметів.

Симптоми защемлення нерва

Залежно від типу защемленого нерва, місця його утиску і ступеня, симптоми бувають різними.

Біль може бути пульсуючий або ниючий, може спостерігатися печіння або поколювання, відчуття тяжкості або оніміння м'язів. Часто людина приймає вимушену, щадну місце з пошкодженим нервом, позу.

При обмеженні поперекового нерва людина взагалі не може розігнутися, ні встати, ні сісти. Біль настільки не виноситься, що без знеболення не обійтися.

Обмеження в нижній частині спини характерно віддають болями в ноги, частіше одну ногу, у другій кінцівки відчувається просто дискомфорт.

Обмеження нерва в області шиї, дає тягнуть болі в плечі і руки. Можуть виникнути запаморочення і скачки тиску. Міжреберна невралгія характерна сильними болями в грудній клітці.

Діагностика защемлення нервів

За вимушеною позою хворого, його скаргами і області іррадіації болю, лікар-невролог або невропатолог може поставити попередній діагноз.

В першу чергу пацієнтові пропонують зробити рентген або магнітно-резонансну томографію. Величезна проблема підтвердити діагноз - защемлення нерва у дітей. Їм же не накажеш лежати нерухомо, тому МРТ їм роблять під наркозом.

При іррадіації болю в кінцівки проводять дослідження швидкості провідності нерва. При сильному напрузі м'язів можуть призначити УЗД.

Допомога при утиску нервів

Для усунення защемлення нерва важливо допомагати усунути хворобу, що стала його причиною.

При гострому стані надання допомоги проводиться за класичною схемою. В першу чергу знімають сильний біль, призначаючи нестероїдні протизапальні препарати. Їх можна застосовувати в ін'єкціях, свічках і зовнішніх засобах типу гелів. Дуже сильні болі знімають новокаїнові блокади. Для розслаблення м'язів використовують міорелаксанти. Харчування нервам дають вітаміни взагалі, і зокрема вітаміни групи В (вони допомагають відновлювати нервові клітини). Зазвичай вітаміни призначають, якщо защемлення нерва виникло внаслідок перенесеної простуди.

Відмінно себе зарекомендували фізичні процедури при защемленні нервів: електрофорез, магнітотерапія, УВЧ.

Після зняття гострої стадії, та й для профілактики основної хвороби (остеохондрозу, сколіозу і т.д.) обов'язково призначають фізкультуру, масаж, голковколювання, акупрессуру. Мануальна терапія при защемленні нервів приносить максимальний ефект, а головне не приносить шкоди, тільки коли працює професіонал.

Якщо нерв розірваний або здавлений пухлиною або рубцем, то надання класичної допомоги малоефективна і зазвичай закінчується операцією.

Профілактика защемлення нервів

Уникати підняття важких предметів, різких рухів і поворотів. Намагатися не переохолоджуватися, стежити за поставою, дотримуватися нормальної ваги. Профілактика защемлення нервів у жінок полягає у відмові від носіння взуття на високих підборах. Потрібно пам'ятати, що при сидячій роботі важливо робити перерви для розминок. Надання допомоги при захворюваннях спини і відмова від носіння важких предметів, теж важливі моменти при профілактиці защемлення нервів.

Відгуки на папері

 • Анна, Киев
  Анна, Киев
 • Игорь
  Игорь
 • Ольга
  Ольга
 • Бондаренко Елена Павловна
  Бондаренко Елена Павловна
 • Белецкая Ирина Платоновна
  Белецкая Ирина Платоновна
 • Татьяна Вкиторовна
  Татьяна Вкиторовна
 • Инга
  Инга
 • Инга
  Инга
 • Сикорская Анна
  Сикорская Анна
 • Козырева Алена
  Козырева Алена
 • Винниченко Елена
  Винниченко Елена
 • Александр
  Александр
Дивитися всі відгуки

Електронні відгуки

 • 18.09.2016
  Наталья
  Хочу сказать "спасибо" Григорию Львовичу. 11 лет не решалась жизненная проблема, к тому же долго не могла продать квартиру, одиночество и всё что с этим связано, да и ситуация в стране с рухнувшими банками и потерянными деньгами ничего хорошего не добавляла. Сначала просто пришла к Григорию Львовичу с последней надеждой на исправление хоть чего-нибудь из перечисленного. В итоге со скрипо...
 • 04.08.2016
  Галина
  Огромное спасибо целителю за помощь, оказанную моему супругу еще в 1996 г. Операция по удалению кисты в голове за 20 лет так и не понадобилась. Уже вырастили двух сыновей и вспоминаем Вам с благодарностью. Низкий Вам поклон, Григорий Львович....
 • 12.06.2016
  Евгений
  Только позитивные впечатления от Григория Львовича!!! СПАСИБО ВАМ!!!...
 • 12.12.2015
  Вікторія (Copy)
  Дякую за допомогу!...
 • 12.12.2015
  Василий Дмитриев (Copy)
  Я Благодарю Григория Львовича за ту помощь,которую я получаю на протяжении 5ти лет. Конечно,как и большинство из нас обращаюсь за помощью в сложных ситуациях,но благодарность к Григорию Львовичу всегда ношу в сердце....все близкие мне люди,которые имели проблемы(ушел муж, финансовый застой, не могу выйти замуж) - в быту,со здоровьем, с карьерой. получали от меня совет - обратится к этому Человеку....
Читати більше...
Записатися на прийом

Ми в соцмережах: