Top
Центр Фудiма

Виправлення сколіозу

З проблемою викривлення хребта може допомогти народний цілитель України Фудім Григорій Львович.

Прийом відвідувачів:

Київ, Дніпро, Запоріжжя

Основна спеціалізація Григорія Львовича - це захворювання хребта і, особливо, сколіоз.

Методи. Для допомоги пацієнтам він використовує авторські методики, які покликані допомогти позбавиться від захворювання і полегшити симптоми. Серед таких методик можна виділити: контактний і безконтактний масаж, рефлексотерапія, використання трав і змов та інше.

Методика Григорія Львовича особлива тому, що вона включає в себе різні напрями біоенергетики та цілительства. Він використовує знання про біоенергетичні точки в своєму масажі. Вплив на ці точки благотворно діє на здоров'я людини. А володіючи цілительськими знаннями, Григорій Львович створює мазі та амулети.

Інструменти. При сколіозі цілитель використовує спеціальний дерев'яний масажер у вигляді лопатки. На ньому є поверхня з виїмкою, притуляючи цією частиною лопатку до спини, поступово можна домогтися виправлення 1,2 і 3-го ступеня сколіозу.

Додаткові засоби. Сколіоз - хвороба, яку без участі пацієнта не досягти позитивніх результатів. Для посилення ефекту допомоги і зміцнення м'язів спини обов'язково потрібно виконувати звичайний комплекс вправ. У Григорія Львовича і в цьому питанні є ноу-хау під назвою «Гімнастика для ледачих».

У разі необхідності цілитель призначає мазі за особливим рецептом, теж підбираючи складові, в кожному випадку строго індивідуально.

Для отримання позитивніх результатів необхідно пройти 7-10 сеансів у Григорія Львовича.

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Якщо у вас є сумніви і питання щодо діяльності Фудим Григорія Львовича, ми сподіваємося, що вони розвіються після того, як ви прочитаєте відгуки наших пацієнтів і відвідувачів. Читайте докладніше про діяльність, сертифікати і нагороди народного цілителя

Коротка інформація про екстрасенса і цілителя:

 • за 30 років практики допоміг тисячам пацієнтам;
 • екстрасенс і цілитель в 14 поколінні;
 • доктор філософських наук, історик, психотерапевт;
 • автор 19 книг загальним тиражем 50 000 примірників;
 • засновник Школи екстрасенсів, більше 3000 учнів по всьому світу.

Телефонуйте до нашого адміністратора або записуйтеся на прийом прямо на сайті - народний цілитель і екстрасенс допоможе і Вам!

Допомога при сколіозі

Будь ласка, прочитайте більш детальну інформацію про сколіоз, методи допомоги та профілактики. Про інші захворювання, з якими може допомогти Григорій Львович, ви можете ознайомитися тут.

Часто медики діагностують дуже неприємний діагноз сколіоз - це стійке викривлення хребта у фронтальній площині. Тобто, дивлячись на спину людини, видно, що хребет утворює правобічним або лівостороннім дугу.

Викривленню кісток зазвичай передує млявість і деформація м'язів спини. Сколіоз у дорослих і сколіоз у людей похилого віку ще можна пояснити неправильним способом життя і зневажливим ставленням до свого здоров'я, але сколіоз у дітей, часом навіть немовлят - це вже неприпустимо! Спантеличені батьки звертаються до медиків з головним питанням, які причини сколіозу у їх дитини, яка поводиться точно так само, як і всі інші діти, але у інших-то нічого ... а в їхній родині проблема. На жаль, сколіоз буває спадковим і закладеним в програму організму генетично.

Запис на прийом

Замовити дзвінок

Види сколіозу

Залежно від віку появи сколіозу його ділять на три групи. Деформація хребта, що виникла у дитини між першим і другим роками життя - це інфантильний ідіопатичний сколіоз. (У назві використовується слово ідіопатичний, що в перекладі з грецької мови означає хвороба, що виникла сама по собі.) Сколіоз, діагностується між чотирма і шістьма роками, носить назву ювенільний ідіопатичний сколіоз. Сколіоз, який розвинувся в підлітковому віці між 10 і 14 роками, класифікується як адолесцентний ідіопатичний сколіоз (підлітковий).

Крім того, сколіоз класифікується за місцем розташування кривизни. Торакальний сколіоз - це коли викривлений грудний відділ хребта. Люмбальним сколіозом називається викривлення в поперековому відділі. Тораколюмбальний сколіоз - викривлення в грудопоперековий зоні, а комбінований - складне подвійне викривлення хребта, у вигляді англійської букви S.

Залежно від величини кута викривлення спини сколіоз буває чотирьох ступенів.

 1. Перша ступінь - якщо кут нахилу не більше 10 градусів, з помітним перекосом рівня плечей, талії, стегон.
 2. Друга ступінь, коли кут нахилу збільшується до 20 градусів, чітко проглядається дуга (дуги) викривлення.
 3. Третя ступінь сколіозу діагностується у людини, коли на рентгені видно кут дуги в 20-30 градусів і відбувається стійка деформація спини, яка веде до зміни форми грудної клітки і ребер.
 4. Найскладніша четверта ступінь сколіозу. Кут нахилу хребта більше 30-ти градусів, перекошені таз і плечі, аж до утворення горба.

Відео нашего центра

 

Більше видео

Причини сколіозу

Причин виникнення сколіозу безліч:

 • генетичні порушення;
 • інфекційні та нервові хвороби;
 • неправильна постава;
 • ослаблення м'язового корсету хребта;
 • неправильне харчування та інше.

Якщо виділити головні причини, то отримаємо такий перелік:

 • внутрішньоутробні порушення хребта плода. Вони пов'язані з викривлення тазу матері, неправильним харчуванням вагітної, шкідливими звичками (шкідливий вплив на хрящі має тютюновий дим);
 • рахіт;
 • кривошия;
 • поліомієліт;
 • травми хребта та суглобів;
 • порушення правильного положення тіла через плоскостопість, різної довжини ніг, косоокості і т.д;
 • порушення, пов'язані з нервовою системою - паралічом.

Ознаки сколіозу досвідченому хірургу видно при огляді навіть без рентгенівських знімків. Помітна сутулість, викривлений хребет, несиметричне розташування плечей, таза, стегон, все це має місце при сколіозі.

Симптоми сколіозу

Симптоми сколіозу залежать від місця локалізації кривизни, але в будь-якому випадку виникає зміна постави, зміщення хребців, дискомфорт при рухах, защемлення нервів, що призводить до порушення роботи внутрішніх органів. При грудному сколіозі страждає серце, і виникають проблеми з диханням. Болі при сколіозі частіше характерні при деформації поперекового відділу хребта. При будь-якому вигляді сколіозу страждає кровообіг.

Американці вважають, що на сколіоз страждає близько 4% всього населення. Сколіоз у чоловіків і жінок виникає нерівномірно. Сколіоз у жінок виникає частіше. Група писку - це дівчатка підлітки в момент гормональної перебудови організму.

Профілактика сколіозу

Про те, як допомогти дитині при сколіозі, турбується вже не одне покоління батьків, не розуміючи важливого моменту - виправлення сколіозу складніше, ніж дотримання профілактичних заходів. Для попередження сколіозу, і, в одночас, остеохондрозу, кіфозуміжхребцевих гриж, радикуліту досить дотримуватися кількох простих правил:

 • під час вагітності майбутній матусі потрібно правильно харчуватися, бувати на свіжому повітрі (повітря необхідний для нормального обміну в хрящовій тканині хребта), не дихати тютюновим димом, якщо палить чоловік.
 • дотримуватися нормальної ваги, уникаючи ожиріння. Зайва вага в будь-якому віці збільшує навантаження на спину.
 • вчити дітей з малого віку правильно піднімати тяжкості: для цього потрібно присісти, взяти руками предмет і, розгинаючи ноги, тримати його в опущених вниз витягнутих руках. Говорячи простою мовою при піднятті ваги, ми не нахиляється, згинаючи і розгинаючи спину (що вкрай шкідливо для хребта), а згинаємо і розгинаємо ноги. Предмет не повинен підніматися вище рівня талії і важити більше 10% від ваги тіла малюка.
 • фізична активність дитини повинна стати важливим завданням батьків. Біг, плавання, рухливі ігри - альтернатива сидінню за комп'ютером і телевізором. Але варто зазначити: аматорська фізкультура і професійний спорт надають абсолютно різний вплив на організм. Зайва напруга тіла при регулярних заняттях спортом викликає захворювання хребта і суглобів.
 • виробляти правильну поставу.

Домога при сколіозі з точки зору офіційної медицини

Як допомогати при сколіозі медики вирішують в залежності від ступеня викривлення, місця розташування деформації і віку хворого. Надання допомиги при сколіозі у дорослих більше направлено на усунення больових відчуттів і активацію тонусу м'язів. Тому часто призначають масаж, фізичні процедури, фізкультуру. Масаж при сколіозі зміцнює мляві м'язи спини і навпаки знімає напругу з найбільш розтягнутих м'язів, полегшує болі. Змінити деформацію кісток після 18 років практично неможливо, саме до цього віку людина росте і змінюється його скелет.

Медична допомога при сколіозі у дітей носить більш оптимістичний і прогресивний характер. На початкових етапах хвороба коректують збільшенням фізичних навантажень на спину (прогулянки, ігри), контролем над поставою. Відповідно росту дитини підбирається стіл і стілець, що дозволяє ставити ноги під прямим кутом. Портфель при сколіозі краще не носити, а ранець (рюкзак) знімати не на підлогу, а на стілець, підставляючи його з боку спини. Спати краще на твердій поверхні, підкладаючи на ліжко дерев'яний щит.

При більш серйозних проявах сколіозу призначається цілий комплекс заходів: різні види гімнастики, заняття на тренажерах, масаж, плавання. Фізпроцедури при сколіозі розігрівають, розслаблюють і стимулюють м'язову тканину. Бажано і коригування харчування пацієнта.

Відгуки на папері

 • Анна, Киев
  Анна, Киев
 • Игорь
  Игорь
 • Ольга
  Ольга
 • Бондаренко Елена Павловна
  Бондаренко Елена Павловна
 • Белецкая Ирина Платоновна
  Белецкая Ирина Платоновна
 • Татьяна Вкиторовна
  Татьяна Вкиторовна
 • Инга
  Инга
 • Инга
  Инга
 • Сикорская Анна
  Сикорская Анна
 • Козырева Алена
  Козырева Алена
 • Винниченко Елена
  Винниченко Елена
 • Александр
  Александр
Дивитися всі відгуки

Електронні відгуки

 • 18.09.2016
  Наталья
  Хочу сказать "спасибо" Григорию Львовичу. 11 лет не решалась жизненная проблема, к тому же долго не могла продать квартиру, одиночество и всё что с этим связано, да и ситуация в стране с рухнувшими банками и потерянными деньгами ничего хорошего не добавляла. Сначала просто пришла к Григорию Львовичу с последней надеждой на исправление хоть чего-нибудь из перечисленного. В итоге со скрипо...
 • 04.08.2016
  Галина
  Огромное спасибо целителю за помощь, оказанную моему супругу еще в 1996 г. Операция по удалению кисты в голове за 20 лет так и не понадобилась. Уже вырастили двух сыновей и вспоминаем Вам с благодарностью. Низкий Вам поклон, Григорий Львович....
 • 12.06.2016
  Евгений
  Только позитивные впечатления от Григория Львовича!!! СПАСИБО ВАМ!!!...
 • 12.12.2015
  Вікторія (Copy)
  Дякую за допомогу!...
 • 12.12.2015
  Василий Дмитриев (Copy)
  Я Благодарю Григория Львовича за ту помощь,которую я получаю на протяжении 5ти лет. Конечно,как и большинство из нас обращаюсь за помощью в сложных ситуациях,но благодарность к Григорию Львовичу всегда ношу в сердце....все близкие мне люди,которые имели проблемы(ушел муж, финансовый застой, не могу выйти замуж) - в быту,со здоровьем, с карьерой. получали от меня совет - обратится к этому Человеку....
Читати більше...
Записатися на прийом

Ми в соцмережах: