Top
Центр Фудiма

1

0

2

6

0

9

пацієнтів на
 23 Лютого 2018
р.

Мануальна терапія при артриті

артрит суглобів лікуванняФудім Грігорій Львович спеціалізується на хворобах спини і суглобів та допомагає відвідувачам з артритом.

Прийом відвідувачів:

Київ, Дніпро, Запоріжжя

Основними методами для допомоги пацієнтам з хворобами суглобів є авторські методики цілителя: контактний і безконтактний масаж. Особливостями цих методик є те, що Григорій Львович використовує власну енергію, за допомогою якої лікує проблемні місця.

Крім цього, цілитель займається мануальною терапією і рефлексотерапією. Це так чи інакше впливає на біологічно активні точки, які допомагають зняти симптоми артриту і вгамувати біль.

Для отримання ефекту від лікування необхідно пройти 7-10 сеансів у Григорія Львовича.

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Якщо у вас є сумніви і питання щодо діяльності Фудим Григорія Львовича, ми сподіваємося, що вони розвіються після того, як ви прочитаєте відгуки наших пацієнтів і відвідувачів. Також рекомендуємо ознайомитись з біографією, сертифікати і нагороди народного цілителя

Коротка інформація про екстрасенса і цілителя:

 • за 30 років практики допоміг більше 100 000 пацієнтам;
 • екстрасенс і цілитель в 14 поколінні;
 • доктор філософських наук, історик, психотерапевт;
 • автор 19 книг загальним тиражем 50 000 примірників;
 • засновник Школи екстрасенсів, більше 3000 учнів по всьому світу.

Телефонуйте до нашого адміністратора або записуйтеся на прийом прямо на сайті - народний цілитель і екстрасенс допоможе і Вам!

Методи лікування артриту

Будь ласка, прочитайте більш детальну інформацію про артрит, методи його лікування та профілактики. На головній сторінці сайту можете ознайомитися з іншими захворюваннями, з лікуванням яких допомагає Григорій Львович.

Захворювання дуже поширене серед населення Європи та Сполучених Штатів Америки. Ще кілька років тому в США артритом страждало близько 42 000 000 людей і, не дивлячись на високий рівень медичного обслуговування, кожен 6 ставав інвалідом. Зараз ця цифра дорівнює 46 мільйонам.

Артрит - це запалення суглоба. Може бути як самостійним захворюванням, так і симптомом складних захворювань всього організму. Якщо хвороба вразила один суглоб - це моноартріт, кілька суглобів - поліартрит. Поняття артрит - збірне, під ним криється маса різних причин, що викликали хворобу. Симптоматика і ступінь пошкодження складових частин суглоба теж різні. Перебіг артриту може бути гострим або хронічним.

Примітно, що артрит у молодих - це не рідкість, зазвичай хвороба розвивається у людей до 40 років. А ось артрит у людей похилого віку - явище нечасте, у літніх людей з віком частіше розвивається артроз.

Запис на прийом

Замовити дзвінок

Причини виникнення артриту

Причин запалення суглобів безліч, але можна перелічити основні:

 • спадковий фактор;
 • порушення обміну речовин;
 • інфекційні захворювання;
 • алергічні реакції;
 • підвищене навантаження на суглоби;
 • наслідки травм.

Класифікація артритів

Травматичні - викликані відкритими і закритими переломами та іншими травмами суглобів, наприклад, деформація при тривалому впливу вібрації.

Інфекційні артрити бувають різними. До них відноситься ревматичний поліартрит. Артрити, викликані певними (специфічними) інфекціями: туберкульоз, гонорея, сифіліс, бруцельоз, дизентерія. Розрізняють ще неспецифічні інфекційні артрити, такі як Хвороба Бехтерева.

Дистрофічні артрити пов'язані з порушенням обміну речовин, переохолодженням, порушеннями в ендокринній системі, авітамінозом. Артрити у літніх людей бувають вікові і подагричні. Артрити у чоловіків часто пов'язані з професійними шкідливостями, як у шахтарів і робітників транспорту.

Артрити, пов'язані з іншими захворюваннями - червоний вовчак, лейкоз; артритом через нервового перенапруження, лускатим лишаєм і т. д.

Механізм розвитку артриту

Для того, щоб зрозуміти механізм прояву хвороби, потрібно трохи ознайомитися з будовою суглоба.

Суглоб - це місце де сходяться два кінці сусідніх кісток. Краї кісток завжди покриті хрящем. Але хрящі не прилягають один до одного занадто щільно. Якби так було, людина, відчуваючи біль від тертя, не змогла би зробити жодного руху. Пом'якшувальним і змащувальним середовищем між краями кісток є синовіальна рідина, яка фіксується навколо хрящів синовіальної мембраною. До речі, саме синовіальна мембрана і виділяє цю саму рідину.

Природа придумала так, що, для надійності, вся описана конструкція зовні укладена в суглобову сумку. При різних видах артритів в суглобі може покритися виразками хрящ, дуже часто запалюється синовіальна оболонка. Справа в тому, що синовіальна рідина - гарне середовище для будь-якої інфекції, яка потрапляє в суглоб з кров'ю. Заражена рідина стає каламутною, синовіальна мембрана потовщується. Суглоб розпухає, і виникають проблеми з його роботою, а, значить, і з рухом.

Симптоми артриту

Основні симптоми при артриті - це біль, почервоніння, припухлість, місцеве підвищення температури і порушення рухливості. Біль при артриті буває різна. Наприклад, при ревматоїдному артриті біль дає про себе знати під ранок, між 3 і 5 годинами. Сильна, що перериває сон біль при поворотах з боку на бік, може бути типова для артрозу.

При ревматоїдному артриті та хвороби Бехтерева характерно відчуття скутості суглобів вранці. Суглобовий ревматизм зазвичай проявляється болем, яка по черзі виникає в різних суглобах. Артрити у дітей часто супроводжуються зниженням апетиту і схудненням. Дитина намагається не рухати ручкою або ніжкою з запаленим суглобом, починає вередувати.

Діагностика артриту

Діагностичних досліджень при артриті безліч. Дослідження, що дозволяють виявити ендокринні порушення, інфекційні хвороби, алергічний фон, наслідки травм. Пацієнти здають аналізи на рівень сечової кислоти і С-реактивний білок.

Поразки дрібних суглобів оцінюють за допомогою рентгенографії. При запаленні синовіальної рідини, її беруть на бактеріологічний і цитологічний аналізи. Пацієнта обов'язково направляють до ревматолога.

За допомогою УЗД дивляться, чи немає нагноєння або випоту в порожнину суглоба. Термографія підтверджує підвищення температури в суглобі. Для підтвердження наявності запалення і установлення його причини, можуть призначити артроскопію і радіонуклеїдну сцинтиграфію.

Лікування артриту

Як лікувати артрит в кожному випадку лікар вирішує індивідуально. Запалення знімають нестероїдними препаратами (диклофенаком або ібупрофеном) або стероїдними (преднізолон, гідрокортизон). Всередину суглоба з лікувальною метою вводять синтетичні стероїди. Для лікування основних захворювань призначають антибіотики, гормональні препарати, вітаміни.

Масаж і лікувальна фізкультура при артриті допомагають поліпшити рухливість суглоба. Використовується широкий спектр фізіотерапевтичних методів УФО, фонофорез, електрофорез.

Чудовий ефект при артритах надають бальнеотерапія, грязелікування, санаторно-курортне лікування (Саки, П'ятигорськ, Цхалтубо, Євпаторія).

Профілактика артриту

 • контроль над поставою;
 • щадне навантаження на суглоби;
 • профілактика інфекційних захворювань і максимально ефективне їх лікування;
 • правильне харчування (лежить в основі профілактики алергічних захворювань і захворювань обміну речовин);
 • зниження професійних шкідливих умов;
 • відмова від куріння;
 • контроль над вагою;
 • заняття фізичними вправами.

Відгуки на папері

 • Анна, Киев
  Анна, Киев
 • Игорь
  Игорь
 • Ольга
  Ольга
 • Бондаренко Елена Павловна
  Бондаренко Елена Павловна
 • Белецкая Ирина Платоновна
  Белецкая Ирина Платоновна
 • Татьяна Вкиторовна
  Татьяна Вкиторовна
 • Инга
  Инга
 • Инга
  Инга
 • Сикорская Анна
  Сикорская Анна
 • Козырева Алена
  Козырева Алена
 • Винниченко Елена
  Винниченко Елена
 • Александр
  Александр
Дивитися всі відгуки

Електронні відгуки

 • 18.09.2016
  Наталья
  Хочу сказать "спасибо" Григорию Львовичу. 11 лет не решалась жизненная проблема, к тому же долго не могла продать квартиру, одиночество и всё что с этим связано, да и ситуация в стране с рухнувшими банками и потерянными деньгами ничего хорошего не добавляла. Сначала просто пришла к Григорию Львовичу с последней надеждой на исправление хоть чего-нибудь из перечисленного. В итоге со скрипо...
 • 04.08.2016
  Галина
  Огромное спасибо целителю за помощь, оказанную моему супругу еще в 1996 г. Операция по удалению кисты в голове за 20 лет так и не понадобилась. Уже вырастили двух сыновей и вспоминаем Вам с благодарностью. Низкий Вам поклон, Григорий Львович....
 • 12.06.2016
  Евгений
  Только позитивные впечатления от Григория Львовича!!! СПАСИБО ВАМ!!!...
 • 12.12.2015
  Вікторія (Copy)
  Дякую за допомогу!...
 • 12.12.2015
  Василий Дмитриев (Copy)
  Я Благодарю Григория Львовича за ту помощь,которую я получаю на протяжении 5ти лет. Конечно,как и большинство из нас обращаюсь за помощью в сложных ситуациях,но благодарность к Григорию Львовичу всегда ношу в сердце....все близкие мне люди,которые имели проблемы(ушел муж, финансовый застой, не могу выйти замуж) - в быту,со здоровьем, с карьерой. получали от меня совет - обратится к этому Человеку....
Читати більше...
Записатися на прийом

Ми в соцмережах:
Приєднуйтесь до нас на Facebook Перейти