Top
Центр Фудiма

1

0

2

6

0

9

пацієнтів на
 24 Січня 2018
р.

Нетрадиційне лікування артрозу

артроз лікуванняНародний цілитель України Фудим Григорій Львович допоможе зняти симптоми і больові відчуття при артрозі суглобів.

Прийом відвідувачів:

Київ, Дніпро, Запоріжжя

Григорій Львович використовує цілий ряд методик для допомоги відвідувачам з артрозом: авторські методики масажу, мануальна терапія, рефлексотерапія (акупунктура і акупрессура), лікування травами і змовами, лікування камінням і інші.

>Григорій Львович володіє цілительським даром, а також знає багато про біоенергетику і біологічних точках людини, що допомагає йому в лікуванні пацієнтів.

 

Для отримання ефекту від лікування необхідно пройти 7-10 сеансів у Григорія Львовича.

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Якщо у вас є сумніви і питання щодо діяльності Фудим Григорія Львовича, ми сподіваємося, що вони розвіються після прочитання відгуків наших пацієнтів і відвідувачів. Також рекомендуємо ознайомитись з біографією, сертифікати і нагороди народного цілителя

Коротка інформація про екстрасенса і цілителя:

 • за 30 років практики допоміг більше 100 000 пацієнтам;
 • екстрасенс і цілитель в 14 поколінні;
 • доктор філософських наук, історик, психотерапевт;
 • автор 19 книг загальним тиражем 50 000 примірників;
 • засновник Школи екстрасенсів, більше 3000 учнів по всьому світу.

Телефонуйте до нашого адміністратора або записуйтеся на прийом прямо на сайті - народний цілитель і екстрасенс допоможе і Вам!

Лікування артрозу суглобів

Будь ласка, прочитайте більш детальну інформацію про артрозі, методи його лікування та профілактики

Артроз - дуже поширене у всьому світі захворювання. З віком суглоби людського організму зношуються. Більшою чи меншою мірою видозмінюються всі їх складові: краї кісток, хрящова тканина, синовіальна рідина. Всі ці дегенеративно-дистрофічні зміни і отримали назву артроз. Розвивається хвороба поступово, діагностується частіше в середньому і літньому віці, хоча буває вона і у дітей.

Цікаво, що артроз у чоловіків буває в більш молодому віці, а ось артроз у жінок частіше розвивається ближче до старості. Зазвичай запалення суглоба починається з синовіальної рідини (будова суглоба см. в розділі артрит), потім поступово відбувається руйнування хрящів. Процес, який вже перекинувсяина кістки, робить їх тканину неоднорідною, місцями розрядженою, місцями ущільненої, аж до утворення твердих виростів - кісткових шипів.

Стадія з утворенням шипів, називається деформуючим артрозом. Взагалі існує кілька термінів, що характеризують деталі загального процесу деформації суглоба, лікарі використовують ці терміни як синоніми. Артроз в початкових стадіях, можна назвати артрозо-артритом, коли в процес запалення втягується кісткова тканина, то можна використовувати термін остеоартроз або деформуючий артроз.

Запис на прийом

Замовити дзвінок

Симптоми артрозу

При цьому захворюванні симптоматика наростає поступово. Іноді хворий і не підозрює, що з його суглобами щось не в порядку. Біль при артрозах, носить мігруючий характер. Суглоб (суглоби) щось болить, то не болить. Болить то один суглоб, то інший.

Характерні ознаки артрозу: припухлість, біль, дискомфорт, хрускіт і труднощі при рухах. Біль з'являється або посилюється після тривалого відпочинку (нічний сон) або фізичних навантажень. У людини хворого артрозом є таке поняття, як розходитися, розім'яти кісточки, вранці.

Класифікація артрозів

Локалізована форма - ураження одного суглоба

Генералізована форма - запалення декількох або всіх суглобів.

Залежно від того, в якій частині тіла запалився суглоб, розрізняють:

 • гонартроз - запалення колінного суглоба;
 • коксартроз - артроз тазостегнового суглоба;
 • артроз плечового суглоба;
 • артроз гомілковостопного суглоба;
 • артроз ліктьового суглоба;
 • артроз кистей рук.

Причини розвитку артрозу

З віком обмінні процеси в організмі людини порушуються, суглобам не вистачає поживних речовин, дає про себе знати фізичне навантаження, переохолодження або травми суглобів. Причиною артрозу можуть стати інфекційні захворювання (сифіліс, кліщовий енцефаліт). Крім того, артроз може розвинутися через часту функціональної перевантаження суглобів, як це буває у гірників, балерин, вантажників, доярок.

Причина виникнення деформуючого артрозу криється в особливостях імунної системи людини. Артрози у дітей виникають у зв'язку зі спадковим фактором або через вроджених деформацій.

Діагностика артрозу

Лікар уважно опитує хворого. З'ясовує, чи є у нього хронічні, інфекційні захворювання або захворювання обміну речовин. Наявність деформації суглоба підтверджують рентгенівськими знімками, комп'ютерною томографією, МРТ.

Крім того, існує ряд спеціально розроблених тестів (індекс Лекена), де у вигляді балів враховуються всі симптоми захворювання, а потім обчислюється середньо-арифметичний інтегральний показник. Лабораторно роблять аналізи складових частин суглоба, аналіз синовіальної рідини, біопсію синовіальної мембрани.

Лікування артрозу

При необхідності лікують основне захворювання. Симптоми артрозу знімають медикаментозно протизапальними і знеболюючими препаратами. Якщо потрібно, використовують гормональні засоби і хондропротектори.

Дотримання ортопедичного режиму, лікувальна фізкультура і фізіотерапевтичні процедури при артрозах (теплові процедури, ультразвук) дозволяють уповільнити процес руйнування суглоба. Лікувати артроз допомагає грязелікування, лікувальні ванни, санаторно-курортне лікування. Масаж при артрозі знімає скутість суглобів і м'язів, покращує живлення тканин.

У найскладніших випадках, якщо лікування не ефективно, роблять хірургічні операції.

Профілактика артрозу

Щадні фізичні навантаження, правильне з розумним навантаженням транспортування важких предметів, уникнення переохолодження, профілактика інфекційних захворювань і захворювань обміну речовин, боротьба з наслідками стресу, відмова від куріння, правильне харчування, контроль над вагою, зарядка і розминка протягом дня.

Профілактика артрозу у жінок включає відмову від ходіння на високих підборах, особливо у молодих дівчат, скелет яких ще до кінця не сформувався.

Тут ви можете знайти більше інформації про послуги, які надає Григорій Львович.

Відгуки на папері

 • Анна, Киев
  Анна, Киев
 • Игорь
  Игорь
 • Ольга
  Ольга
 • Бондаренко Елена Павловна
  Бондаренко Елена Павловна
 • Белецкая Ирина Платоновна
  Белецкая Ирина Платоновна
 • Татьяна Вкиторовна
  Татьяна Вкиторовна
 • Инга
  Инга
 • Инга
  Инга
 • Сикорская Анна
  Сикорская Анна
 • Козырева Алена
  Козырева Алена
 • Винниченко Елена
  Винниченко Елена
 • Александр
  Александр
Дивитися всі відгуки

Електронні відгуки

 • 18.09.2016
  Наталья
  Хочу сказать "спасибо" Григорию Львовичу. 11 лет не решалась жизненная проблема, к тому же долго не могла продать квартиру, одиночество и всё что с этим связано, да и ситуация в стране с рухнувшими банками и потерянными деньгами ничего хорошего не добавляла. Сначала просто пришла к Григорию Львовичу с последней надеждой на исправление хоть чего-нибудь из перечисленного. В итоге со скрипо...
 • 04.08.2016
  Галина
  Огромное спасибо целителю за помощь, оказанную моему супругу еще в 1996 г. Операция по удалению кисты в голове за 20 лет так и не понадобилась. Уже вырастили двух сыновей и вспоминаем Вам с благодарностью. Низкий Вам поклон, Григорий Львович....
 • 12.06.2016
  Евгений
  Только позитивные впечатления от Григория Львовича!!! СПАСИБО ВАМ!!!...
 • 12.12.2015
  Вікторія (Copy)
  Дякую за допомогу!...
 • 12.12.2015
  Василий Дмитриев (Copy)
  Я Благодарю Григория Львовича за ту помощь,которую я получаю на протяжении 5ти лет. Конечно,как и большинство из нас обращаюсь за помощью в сложных ситуациях,но благодарность к Григорию Львовичу всегда ношу в сердце....все близкие мне люди,которые имели проблемы(ушел муж, финансовый застой, не могу выйти замуж) - в быту,со здоровьем, с карьерой. получали от меня совет - обратится к этому Человеку....
Читати більше...
Записатися на прийом

Ми в соцмережах:
Приєднуйтесь до нас на Facebook Перейти