Top
Центр Фудiма

Лікування хребта і суглобів

Народний цілитель Фудим Григорій Львович спеціалізується на наданні допомоги при захворюваннях спини і суглобів: сколіоз, остеохондроз, защемлення нерва, артрит та інше.

Прийом відвідувачів в Центрі Фудіма:

Київ, Дніпро, Запоріжжя

Центр заснований народним цілителем України Фудімом Григорієм Львовичем, який за більш ніж 30 років практики допоміг тисячам пацієнтам.

Методи. Для надання допомоги Григорій Львович використовує авторські методики біоенергетичного масажу (контактний та безконтактний масаж, рефлексотерапія). На додаток до технік масажу, цілитель використовує методи нетрадиційної медицини: він використовує трави і заговори, камінням і створеними вручну амулетами.

Запис на прийом

Замовити дзвінок

Звоните нашему администратору или записывайтесь на прием прямо на сайте – народный целитель и экстрасенс поможет и Вам!

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Якщо ви маєете сумніви та питання відносно діяльності Фудіма Григорія Львовича, ми сподіваємося, що вони зникнуть після прочитання відгуків наших пацієнтів та відвідувачів. Крім того, радимо ознайомитись з біографією, сертифікатами та нагородами народного цілителя та екстрасенса.

Коротка інформація про екстрасенса і цілителя:

 • за 30 років практики допоміг тисячам пацієнтам;
 • екстрасенс і цілитель в 14 поколінні;
 • доктор філософських наук, історик, психотерапевт;
 • автор 19 книг загальним тиражем 50 000 примірників;
 • засновник  Школи екстрасенсів, більше ніж 3000 учнів зі всього світу.

Телефонуйте до нашого адміністратора або записуйтеся на прийом прямо на сайті - народний цілитель і екстрасенс допоможе і вам!

Відео нашего центру

 

Більше відео

Виправлення сколіозу

Виправлення сколіозу

Сколіоз - це стійке викривлення хребта у фронтальній площині. Тобто, дивлячись на спину людини, видно, що хребет утворює правобічним або лівостороннім дугу.

 

 

Лікування остеохондрозу

Лікування остеохондрозу

Згідно зі статистикою остеохондрозом в світі страждає кожен другий. Може це й перебільшення, але, те, що хвороба в останні роки « помолодшала » & ndash; факт. Раніше проблеми з суглобами і спиною починалися після 30 років, зараз вже діагностують остеохондроз у 18 літніх

Лікування міжхребцевих гриж

Лікування міжхребцевих гриж

Найчастіше міжхребетні грижі виникають в поясно-крижовому відділі хребта, рідше - в шийному, і зовсім рідко – в грудному. Незважаючи на те, що в більшості випадків операції при такому діагнозі не потрібні, в Німеччині за рік проводять 20 000 операцій з видалення міжхребцевих гриж, а в США - 200 000.

Що собою представляє сам міжхребцевий диск? Це волокнисто - хрящове утворення, що складається з сполучнотканинних пластинок, у вигляді кілець, зі студенистим ядром в центрі. Драглисте ядро ще називають пульпозним. Міжхребцева грижа – це випинання деформованого тіла міжхребцевого диска. Ядро диска зсувається від центру до краю, а фіброзні кільця розтягуються або розриваються.  

Защемлення нерву

Защемлення нерву

Основний симптом защемлення нерва в будь-якій частині тіла - сильний біль. Однак таке буває не завжди. Все наше тіло пронизане трьома видами нервів: чутливими, руховими і вегетативними. Біль при защемленні нерва – це ознака порушення роботи чутливого нерва. При обмеженні двох інших видів нервів картина може бути не така яскрава, а проблема виявляється, коли починається збій в роботі внутрішніх органів, німіють м'язи, до яких ці нерви підходять.

Лікування радикуліту

Лікування радикуліту

Радикуліт - це здавлювання або запалення корінців спинномозкових нервів. Пошкодження нервів може бути і в районі шиї, і в районі грудей, але частіше все-таки запалюються нерви в попереково-крижової зоні. Тому саме таке запалення в народі прийнято називати радикулітом. Основна ознака радикуліту сильний біль в місці утиску і тягнуть болі по ходу корінця нерва. Попутно буває зниження чутливості, може порушуватися рухова функція.

Зняття болю в шиї

Зняття болю в шиї

Біль у шиї або цервікалгія дуже поширений симптом, що виникає при різних захворюваннях. Біль може бути як тимчасовим наслідком легкої застуди, так і ознакою серйозної проблеми зі здоров'ям. На думку медичних працівників з такими скаргами люди звертаються за допомогою не часто. Чекають, що біль пройде сама по собі. Приходять тільки якщо ситуація погіршується. Біль у шиї у чоловіків, як і біль в шиї у жінок виникає з однаковою частотою, незалежно від віку.

Допомога з лікуваням кіфозу

Допомога з лікуваням кіфозу

У перекладі з грецької мови слово kyph & oacute; s позначає – зігнутий, горбатий. Якщо сильно нахилити голову і плечі вперед, округлити спину (опукла сторона кривизни буде звернена назад) - це і буде кіфоз. Суто медична формулювання кифоза така:   викривлення хребта в сагітальній площині. Для порівняння сколіоз - вигини хребта справа наліво або зліва направо у фронтальній площині, а лордоз - кривизна, звернена опуклою стороною окружності вперед. Нормальний здоровий хребет зігнутий, і має невеликий природний лордоз в шийному та поперековому відділах і кіфоз в грудному і крижовому відділах. І тільки коли опуклість перевищує фізіологічні межі, це вважають патологією. Хвороба змінює звичний вигляд і форму міжхребцевих дисків і хребців, вони можуть зрощуватися між собою, з'являються, так звані, клиновидні хребці, в разі вроджених аномалій додаткові хребці.

Відгуки на папері

 • Анна, Киев
  Анна, Киев
 • Игорь
  Игорь
 • Ольга
  Ольга
 • Бондаренко Елена Павловна
  Бондаренко Елена Павловна
 • Белецкая Ирина Платоновна
  Белецкая Ирина Платоновна
 • Татьяна Вкиторовна
  Татьяна Вкиторовна
 • Инга
  Инга
 • Инга
  Инга
 • Сикорская Анна
  Сикорская Анна
 • Козырева Алена
  Козырева Алена
 • Винниченко Елена
  Винниченко Елена
 • Александр
  Александр
Дивитися всі відгуки

Електронні відгуки

 • 18.09.2016
  Наталья
  Хочу сказать "спасибо" Григорию Львовичу. 11 лет не решалась жизненная проблема, к тому же долго не могла продать квартиру, одиночество и всё что с этим связано, да и ситуация в стране с рухнувшими банками и потерянными деньгами ничего хорошего не добавляла. Сначала просто пришла к Григорию Львовичу с последней надеждой на исправление хоть чего-нибудь из перечисленного. В итоге со скрипо...
 • 04.08.2016
  Галина
  Огромное спасибо целителю за помощь, оказанную моему супругу еще в 1996 г. Операция по удалению кисты в голове за 20 лет так и не понадобилась. Уже вырастили двух сыновей и вспоминаем Вам с благодарностью. Низкий Вам поклон, Григорий Львович....
 • 12.06.2016
  Евгений
  Только позитивные впечатления от Григория Львовича!!! СПАСИБО ВАМ!!!...
 • 12.12.2015
  Вікторія (Copy)
  Дякую за допомогу!...
 • 12.12.2015
  Василий Дмитриев (Copy)
  Я Благодарю Григория Львовича за ту помощь,которую я получаю на протяжении 5ти лет. Конечно,как и большинство из нас обращаюсь за помощью в сложных ситуациях,но благодарность к Григорию Львовичу всегда ношу в сердце....все близкие мне люди,которые имели проблемы(ушел муж, финансовый застой, не могу выйти замуж) - в быту,со здоровьем, с карьерой. получали от меня совет - обратится к этому Человеку....
Читати більше...
Записатися на прийом

Ми в соцмережах: