Top
Центр Фудiма

Допомога екстрасенса

Прийом веде екстрасенс і народний цілитель України Фудім Григорій Львович.

екстрасенс київ, екстрасенси

Прийом відвідувачів:

Київ, Дніпро, Запоріжжя.

Григорій Львович допоможе вам з вирішенням наступних проблем:

 • моделювання майбутнього, корекція долі;
 • зняття порчі;
 • постановка енергетичного захисту на людину і його сім'ю;
 • допомога з вирішенням проблем у взаєминах в сім'ї;
 • любовна магія, зняття вінця безшлюбності;
 • грошова магія;
 • постановка захисту на бізнес;
 • постановка захисту на будинок, очищення квартир.

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Якщо у вас є сумніви і питання щодо діяльності Фудіма Григорія Львовича, ми сподіваємося, що вони розвіються після того, як ви прочитаєте відгуки наших пацієнтів і відвідувачів. Читайте докладніше про діяльність, сертифікати і нагороди народного цілителя

Коротка інформація про екстрасенса і цілителя:

 • за 30 років практики допоміг тисячам пацієнтам;
 • екстрасенс і цілитель в 14 поколінні;
 • доктор філософських наук, історик, психотерапевт;
 • автор 19 книг загальним тиражем 50 000 примірників;
 • засновник Школи екстрасенсів, більше 3000 учнів по всьому світу.

Телефонуйте нашому адміністратору або записуйтеся на прийом прямо на сайті - народний цілитель і екстрасенс допоможе і Вам!

Послуги екстрасенса

Будь ласка, прочитайте більш детальну інформацію про деякі проблеми, з вирішенням яких вам може допомогти екстрасенс Фудім Григорій Львович. А більш повний перелік всіх послуг ви можете знайти на головній сторінці сайту.

Запис на прийом

Замовити дзвінок

Моделювання майбутнього, корекція долі

Бажання бути багатим, успішним, здоровим і щасливим знайоме кожному. Григорій Львович стверджує, що наш успіх залежить, перш за все, від власних думок і внутрішнього настрою.

Першим етапом корекції долі стає розбір існуючих проблем в житті. Потрібно почистити енергетичні оболонки, прибрати весь негатив і як би переналаштувати підсвідомість, дати установку на успіх. Для корекції долі Фудім Г. Л. використовує свою унікальну методику - масаж долі. Він проходить по спеціальним точкам на тілі людини, активізуючи їх. Таким чином, знімаються блоки і запускаються позитивні програми.

Відео нашего центру

 

Більше відео

Особистий захист. Енергетичний захист

Трапляються такі ситуації, коли в житті все несподівано стає з ніг на голову і незрозуміло куди бігти і що з цим робити.

Початок роботи. Григорій Львович починає роботу з психотерапевтичної бесіди, він пояснює правила здорового енергетичного існування. Цілитель може зняти весь негатив, але якщо людина живе врозріз з існуючою мораллю і етикою, то через короткий час має всі шанси отримати нове зараження негативною енергією.

Як це не парадоксально, але дуже часто людина сама собі завдає порчу, і сама може цю порчу зняти. Потрібно привчати себе контролювати свої слова і вчинки, не дратуватися через дрібниці, не нав'язувати іншим свою думку і не давати поради, не смітити і не лихословити - подібні речі народжують негатив оточуючих, і він як сміття липне до енергетичних оболонок цієї людини. Якщо не змінити свою поведінку, то отримання і зняття негативу буде замкнутим колом.

Що використовує екстрасенс в своїй роботі? При знятті негативу і постановці енергетичного захисту Григорій Львович робить масаж з елементами акупресури, підбирає амулети, здійснює викочування яйцем, виливання на воску і таке інше. Для підвищення духовної досконалості клієнта, цілитель використовує спеціальні фіолетові свічки. Всі свічки заряджені молитвою або привезені з старовинних намолених храмів. Екстрасенс обов'язково ставить особистий енергетичний захист, впливаючи на біополе людини і його організм в цілому.

Любовна магія

До Григорія Львовича часто приходять нещасні жінки і чоловіки, що живуть в потоці любовних розчарувань. Здавалося б, розумні і привабливі люди, проте не виходить будувати тривалі і щасливі відносини. І що ж можна зробити?

Мета любовної магії - розкрити канали любові людини. Тоді до нього починають по-іншому ставитися, з'являється інтерес від протилежної статі. Якщо енергетичні канали забиті, то навіть феромони не виділяються. Для любовної магії використовують народні методи і методи роботи зі свічками.

Зняття вінця безшлюбності

Якщо жінка тривалий час не може влаштувати своє особисте життя, то починає думати, що на ній є вінець безшлюбності і починає шукати методи і людей, які можуть з цим допомогти.

Однак, цей вінець практично не зустрінеш. Це все вигадки. Варто тільки ознайомитися з самим ритуалом як стає ясно - в наш час ця проблема не актуальна.

>Вінець безшлюбності - дуже старовинний обряд, робиться наступним чином: під час вінчання або після нього, з жіночої голови потрібно зняти вінець і відламати собі одну третину, а потім на цю третину робиться ритуал вінця безшлюбності. Але зробити його можна тільки в тому випадку, коли жінка виходить заміж незайманою.

Якщо жінка не може влаштувати своє особисте життя, то причин може бути багато: психологія самої жінки і її оточуючих, прокляття, заздрісність оточуючих і інше. У такому випадку потрібна психотерапія, молитви, добре працюють певні обряди і амулети. Важливі сила наміри і віра в зміни.

Грошова магія

Відносини з грошима - складне питання. Деякі стикаються з ситуаціями, коли гроші ніби витікають крізь пальці і приходять за допомогою до екстрасенсів.

Початок роботи. Ритуал починається з психотерапії та філософії, пояснення основних законів існування грошей.

Таких законів шість:

 • закон підсвідомих тверджень;
 • закон продуманого плану;
 • закон спеціальних знань;
 • закон контрольованих витрат;
 • закон чесності;
 • закон віри.

Більшість наших людей, як не дивно, заперечують гроші і не розуміють пов'язані з ними закони. Для них гроші пов'язані тільки з отриманням задоволень, але насправді це дуже складна система.

Гроші - дарують гроші і їх потрібно реалізовувати. Ось ви попросили у Бога 1000$, він вам їх дав, ви поїхали, відпочили. Наступного разу ви просите 1000$, а вам нічого не дають. Тому що гроші потрібно було у щось вкласти, заробити відсоток і на нього вже їхати відпочивати.

Схильність. У кожної людини є певне завдання Всесвіту: одному - оперувати величезними сумами, а іншому - жити на зарплату. Однак при розумному підході, можна навчитися регулювати грошове питання в будь-якому випадку. Для цього є маса ритуалів, змов та іншого.

Захист бізнесу

У бізнесі частими є випадки, коли успішна компанія починає стрімко втрачати клієнтів і складно розібратися, в чому причина. В такому випадку не зайвим буде проконсультуватися з хорошим екстрасенсом.

Початок роботи. Для того, щоб вирішити цю проблему, потрібно зробити обряди за православним каноном кілька разів. Для обряду використовуються спеціальні свічки з древніх намолених монастирів і церков: Свято-Троїцької Сергієвої лаври, Новоафонского монастиря, Китаєвої пустелі, з Храму Гроба Господнього в Єрусалимі.

Крім того, ставиться захист молитвами і наговорами на воду, сіль, предмети. Григорій Львович пропонує клієнтам носити з собою амулет з срібного дроту, з малюнком за схемами сакральної геометрії. Кожній людині підбирається індивідуальний комплекс способів захисту і допомоги.

Додаткові інструменти. Також для захисту бізнесу використовуються спеціально виготовлені дерев'яні гармонизатори, які мають властивість впливати на біополе людини. Можна зробити ритуал з концентраторами - це металеві предмети, що нагадують лопатки з ручками, але край кожної з них у вигляді візерунка. Викладені біоенергетиком в певній формі концентратори повторюють магічний малюнок сакральної геометрії, і цей ритуал працює як захист.

Очищення квартир

Енергетика будинку впливає на її мешканців. Іноді щось залишилося від старих мешканців, а іноді негативні зміни привнесли і теперішні мешканціі. З цією проблемою Григорій Львович може допомогти так.

Початок роботи. Він очищає квартири таким чином: йому приносять схему квартири і цілитель робить певні обряди, використовуючи малюнки сакральної геометрії. Зазвичай малюнок кладуть на план квартири і це працює. Використовують також свічки, змови, наговори, молитви. Для людей різної віри використовуються молитви з молитвословів або священних книг, що відповідають їхній вірі.

Книга Фудіма. Багато корисної інформації про те, як своїми силами покращити енергетику свого будинку, можна дізнатися в книзі Фудіма «Методи роботи знахаря», розділ «Енергетика дому». Там є інформація про дзеркала, світильниках, дверях, замках і про те як краще поставити ліжко.

Відгуки на папері

 • Анна, Киев
  Анна, Киев
 • Игорь
  Игорь
 • Ольга
  Ольга
 • Бондаренко Елена Павловна
  Бондаренко Елена Павловна
 • Белецкая Ирина Платоновна
  Белецкая Ирина Платоновна
 • Татьяна Вкиторовна
  Татьяна Вкиторовна
 • Инга
  Инга
 • Инга
  Инга
 • Сикорская Анна
  Сикорская Анна
 • Козырева Алена
  Козырева Алена
 • Винниченко Елена
  Винниченко Елена
 • Александр
  Александр
Дивитися всі відгуки

Електронні відгуки

 • 18.09.2016
  Наталья
  Хочу сказать "спасибо" Григорию Львовичу. 11 лет не решалась жизненная проблема, к тому же долго не могла продать квартиру, одиночество и всё что с этим связано, да и ситуация в стране с рухнувшими банками и потерянными деньгами ничего хорошего не добавляла. Сначала просто пришла к Григорию Львовичу с последней надеждой на исправление хоть чего-нибудь из перечисленного. В итоге со скрипо...
 • 04.08.2016
  Галина
  Огромное спасибо целителю за помощь, оказанную моему супругу еще в 1996 г. Операция по удалению кисты в голове за 20 лет так и не понадобилась. Уже вырастили двух сыновей и вспоминаем Вам с благодарностью. Низкий Вам поклон, Григорий Львович....
 • 12.06.2016
  Евгений
  Только позитивные впечатления от Григория Львовича!!! СПАСИБО ВАМ!!!...
 • 12.12.2015
  Вікторія (Copy)
  Дякую за допомогу!...
 • 12.12.2015
  Василий Дмитриев (Copy)
  Я Благодарю Григория Львовича за ту помощь,которую я получаю на протяжении 5ти лет. Конечно,как и большинство из нас обращаюсь за помощью в сложных ситуациях,но благодарность к Григорию Львовичу всегда ношу в сердце....все близкие мне люди,которые имели проблемы(ушел муж, финансовый застой, не могу выйти замуж) - в быту,со здоровьем, с карьерой. получали от меня совет - обратится к этому Человеку....
Читати більше...
Записатися на прийом

Ми в соцмережах: